קצת מוזר לי לכתוב על עצמי "אודות". זה משהו שאני כותבת עבור לקוחות שלי בדרך כלל, אבל על עצמי?

בכל זאת אנסה, שיהיה לכם קצת יותר קל להכיר אותי.

שמי חלי, נשואה ואמא ל-2, גרה במודיעין ואני אוהבת להגדיר את עצמי ככותבת.

IMG_2903

למה? כי תמיד אהבתי לכתוב. מגיל קטן כתבתי, חרזתי, שירים, סיפורים, יומנים עבי כרס, כתבתי כל זמן שיכולתי. היה לי ברור שכאשר "אהיה גדולה" אכתוב למחייתי כשהחלום הגדול היה להפוך לסופרת ומשוררת.

זה לא קרה (עדיין) אבל קרו דברים אחרים שרציתי.

כחשבתי על לימודים היה ברור לי שזה יהיה משהו שקשור לאהבה הגדולה שלי – הכתיבה.

אז הלכתי ללמוד עיתונאות ותקשורת. זו באמת היתה הנקודה החשובה, כי שם הבנתי שזה לגמרי אני, שכאן, בצמוד למילה הכתובה, זה המקום הטבעי שלי.

איכשהו התגלגלתי מעיתונות לתחקירנות בטלוויזיה ומשם בדרך קצת לא מתוכננת התוודעתי אל עולם היח"צ, בו פעלתי ב- 14 שנים האחרונות. ללא ספק מדובר במקצוע מרתק, מעניין ודינאמי, שהעניק לי בכל שלב אתגרים חדשים.

עם זאת, המחשבה על הכתיבה כמקצוע לא עברה לי ובכל השנים שבהן עבדתי חלמתי על דרך משלי. לא היה פשוט לעשות את השינוי אבל היום במבט לאחור, זה גם לא היה קשה כל כך. לפני כשנתיים הגיע הזמן לשינוי. המהפך משכירה לעצמאית הגיע בדיוק בזמן הלא נכון מבחינה אישית, אבל הוא הציב אותי מול החלום שלי במרחק של פסיעה. החלטתי לקחת את ההזדמנות ולהפוך אותה לאתגר יחסי הציבור הפרטי שלי.

אז זו אני, וכאן בבלוג החדש תוכלו להכיר אותי מזוויות שונות, דרך תחומי העניין שלי, דרך המחשבות שלי ודרך החוויות השונות שעטפו אותי בעבר ואשר מלוות אותי בכל יום.

מקווה שתיהנו לקרוא,

שלכם,

חלי